Technology

Huawei P30 Pro uniká v benchmarku AnTuTu – Mobilizujeme.cz

Již 26. března představí Huawei v Paříži novou generaci modelů P30. Jak se tento termín blíží, tak se o tomto telefonu vyskytuje stále více informací a úniků. Tentokrát se můžeme podívat na to, jak si telefon vedl v AnTuTu benchmarku.

Jak to zatím vypadá, tak nový vlajkový model P30 Pro společnosti Huawei bude opravdu zajímavým telefonem. A nejen díky zadnímu fotoaparátů, který má být opět revoluční. Ani po stránce výkonu to totiž nebude ořezávátko. To jsme sice již tušili, aktuálně nám to však potvrzuje benchmark AnTuTu.

Zde se totiž objevil model s kódovým označením VOG-L29, což má být právě Huawei P30 Pro. V tomto výkonnostním testu si pak telefon odnesl skóre 286 152 bodů. Toto působivé číslo má na starosti procesor Kirin 980 spolupracující s 8 GB RAM. Výpis z benchmarku nám pak ještě odhalil přítomnost Androidu Pie nebo rozlišením displeje 2340 x 1080 pixelů.

Na úplný vrchol žebříčku se tak telefon s největší pravděpodobností nepodívá. To ale vůbec nevadí, jelikož výkonu bude stále více než dost. Huawei navíc vsází na pokročilou umělou inteligenci, která bude pomáhat samozřejmě i tomuto modelu.

zdroj: GSMArena

ČLÁNKY:, , , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *