Technology

Tohle se povedlo: koncept iPhone 11 s iOS 13 a tmavým režimem – SMARTmania.cz

Už dlouhou dobu se spekuluje o tom, že Apple do systému iOS integruje tmavý režim. Už v současném iOS 12 je možné systém do tmavých barev přepnout, nicméně za plnohodnotný Dark Mode to rozhodně považovat nelze. Spekuluje se ale o tom, že v iOS 13 už by tento režim konečně neměl chybět.

Server PhoneArena.com dnes zveřejnil povedené rendery iPhone 11, na kterém běží právě systém iOS 13 s aktivním tmavým režimem. Obrázky iPhonu 11 vznikly z doposud uniklých spekulací, při tvorbě tmavého režimu se už autor inspiroval čistě svou fantazií.

Přijde iPhone 11 o Lightning konektor?

O tom, že Apple vymění proprietární Lightning konektor za rozšířenější USB-C, se spekulovalo už v roce 2015 v souvislosti s iPhonem 7. Letos by však k tomuto kroku skutečně mohlo dojít; údajně to tvrdí ti, kteří na nových iPhonech pracují. Druhým dechem je však dodáno, že se jedná o prototypovou fázi, u které se ještě může leccos změnit.

iPhone s USB-C
Dočkáme se letos u iPhone USB-C konektoru? Zdroj obrázku: Technobezz

Použití USB-C na iPhonech dávalo smysl, tento konektor již Apple využívá u MacBooků a u iPadů Pro, pokud k této změně skutečně dojde, doufáme, že Apple do balení přibalí i pořádně výkonnou nabíječku.

Podle našeho názoru se jedná o velmi povedenou práci, ze které by se v Applu rozhodně mohli inspirovat, co myslíte? 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *